Ghana ga weg

E-book
Ghana ga weg E-book

Het verhaal van een West-Afrikaanse migrantenfamilie: Kwaku is Ghanees, de verbannen pater familias die tot chirurg werd opgeleid in Amerika en nu weer in de Ghanese hoofdstad Accra woont. Zijn ex-vrouw die, zonder dat Kwaku het weet, zojuist weer naar Ghana is geëmigreerd. En hun in Amerika wonende kinderen: oudste zoon Olu, een chirurg in opleiding; Taiwo, een lanterfanter, net gestopt met haar studie rechten nadat ze een affaire met haar mentor heeft gehad; Kahine, Taiwo's tweelingbroer en succesvol schilder, en Sadie, talentvol student aan Yale, die worstelt met haar identiteit. Reizend door de tijd omspant deze wervelende roman een week waarin Kwaku komt te overlijden en zijn familie weer bijeenkomt voor zijn begrafenis in Ghana.


Een sublieme roman voor de lezers van Dave Eggers en Zadie Smith, die zich loszingt uit een stoffig Afrika.

Lees meer
€ 9,99
OF
  • Eerlijke cadeaus
  • Koop eenmalig en zit nergens aan vast
  • Snelle levering
  • Mastercard
  • Ideal
  • Visa
Beschrijving

Kweku Sai gaat dood. Op de drempel van zijn huis in Accra komt de gewezen topchirurg aan zijn einde. Het nieuws van zijn dood brengt de mensen die hij ooit op een koude nacht in Boston in de steek liet weer bij elkaar: zijn ex-vrouw en vier kinderen. Hoe kwam het dat deze familie over de hele wereld uiteenviel? Welke misdaden werden gepleegd in de naam van de liefde? Langzaam maar zeker worden de geheimen van de Sais ontsluierd.

Recensie 
In deze opmerkelijke debuutroman van de in Nigeria geboren schrijfster maken we kennis met de Nigeriaanse familie Sai. Het is een familie die in de diaspora in Amerika leeft. Aanvankelijk lijkt het een familie bestaande uit louter succesvolle mensen. Later zien we de familie uiteenvallen, het waarom hiervan komt naar voren wanneer de familie op het eind bij elkaar komt in Ghana, bij het droomhuis van hun vader, de succesvolle chirurg Dr. Sai.  (S.M.J. Angenent)

Bijzonderheden
Artikelnummer 502401
Auteur Taiye Selasi
Soort boek E-book
Klantbeoordelingen
Jouw review toevoegen

Schrijf je eigen review

Je plaatst een review over: Ghana ga weg

    Value